Maandelijkse archieven: januari 2017

Het was gezellig

Deze foto’s van Andries en Miranda zeggen  het wel zon beetje. Toch ruim 50 gasten geweest en Bram bakte ze wederom bruin.

Geplaatst in Uncategorized | Reacties uitgeschakeld voor Het was gezellig

Nieuwjaarsborrel

Het Citroen DS Hoofdkantoor van Zaandam! Stuur een mailtje als je er bij wilt zijn.

Geplaatst in Uncategorized | Reacties uitgeschakeld voor Nieuwjaarsborrel

De eerste klappen van de ID19F sinds jaren

Gelukt. Na misschien wel bijna 40 jaar stilstand heeft het motortje weer gelopen. Eerst opgepompt met LHM en na de puntjes, kabels en bougies op orde te hebben gebracht, toch maar even proberen te laten lopen. Helemaal niet onaardig.

Geplaatst in Uncategorized | Reacties uitgeschakeld voor De eerste klappen van de ID19F sinds jaren

Balloons over Bagan

Dit op NOS nieuws. De ballonnen trokken mijn aandacht niet, de kleine personenbusjes er tussen des de meer.  De gelijkenis met de O319 is op zo’n klein formaat sprekend. Toch maar even uitzoeken wat dat voor busjes zijn, want Myanmar, … Lees verder

Geplaatst in Uncategorized | Reacties uitgeschakeld voor Balloons over Bagan

Leuk filmpje over de eerste meters van de DS

Ik zag m op de site van de club. Die jongens van Citroen. Erg leuk

Geplaatst in Uncategorized | Reacties uitgeschakeld voor Leuk filmpje over de eerste meters van de DS

Zaterdag in Zaandam

Een dagje met Bram en Ton. Samen hebben we voorzichtig de 1959 ID Break van Ton gedeeltelijk uit elkaar geprutst. Ton heeft het koffiehok al sfeervol ingericht. Het eitje kwam er niet meer van, maar de kop is eraf. UPDATE … Lees verder

Geplaatst in Uncategorized | Reacties uitgeschakeld voor Zaterdag in Zaandam